facebookgoogletwitterpinterest

Подробнее на сайте: http://samodelnaya.ru http://samodelnii.ruhttp://pro-nedvijimosti.ruhttp://grand-builder.ru http://samodelkami.ru http://sdelaisebe.ruhttp://samodelkinov.ruhttp://grand-construction.ruhttp://investment-money.ruhttp://poleznii.ru
http://hold-house.ruhttp://build-dwelling.ruhttp://mending-house.ruhttp://stroi-rukami.ruhttp://lavandamd.ru

O společnosti

Společnost Slezská Harmonia, spol. s r.o. působí na českém trhu od roku 1993 pod obchodním značkou Harmonie®. Naše firma od začátku své existence šije prošívané přikrývky a polštáře různých rozměrů a náplní. Postupem času jsme svou nabídku rozšířili o komplexní výrobu ložního prádla a to i v dětském sortimentu.
V roce 1997 firma rozšířila svou výrobní činnost o obchodní aktivity a ještě tentýž rok otevřela svou prodejnu v Opavě.

Za svou dlouholetou činnost se pravidelně s úspěchem zúčastňujeme v různých obchodních veřejných soutěžích pro širokou škálu zákazníků. Realizujeme dodávky velkého rozsahu i nejmenší zakázkovou výrobu. Významnou referencí je pro nás dodávka pro Armádu České Republiky, kdy naše firma šila povlaky na tlumoky, povlaky na přilby, speciální povlaky na vojenské přikrývky, polštáře i přikrývky.

Důležitými zákazníky jsou regionální nemocnice, protože jako jedni z mála jsme schopni šít výhradně z materiálů splňujících všechna kriteria zdravotní nezávadnosti. V současnosti zásobujeme lůžkovinami nesčetně dětských domovů, domovů a penzionů pro seniory, mateřské školy, vysokoškolské koleje, ale i hotely, penziony a ubytovny.
Širokou sortiment vedeme také pro zákazníky z domácností, pro které vyrábíme speciální i běžný sortiment a to i v malém množství nebo po jednotlivých kusech.

Nosnou produkcí naší společnosti ale stále zůstávají prošívané přikrývky, polštáře, povlečení a prostěradla nejvyšší kvality a gramáže a tedy i dlouhodobé životnosti. Naše firma díky své flexibilitě, výrobním kapacitám a kvalifikovaným zaměstnancům je schopna vyřídit jakoukoliv zakázku a vybavit jakékoliv zařízení.

Svým zákazníkům nabízíme velkou škálu ryze českých a našich vlastních výrobků. Díky vlastní výrobě jsme schopni realizovat dodávky v krátkých termínech. Vážíme si všech našich zákazníku, kteří se k nám znovu a znovu vrací a doporučují naše výrobky svému okolí a to je pro nás ta největší odměna.