facebookgoogletwitterpinterest

Подробнее на сайте:
https://caremedicine.ruhttps://elmedicino.ruhttps://italianmedicine.ruhttps://enjoyhealth.ru
https://forcehealth.ru https://honeymedicine.ru https://qualitymedicine.ruhttps://firehealth.ruhttps://luckmedicine.ruhttps://youmedicine.ruGo to top of pagehttps://plusmedicine.ru https://medicinearea.ru https://primemedicine.ruhttps://fullmedicine.ruhttps://boomhealth.ru

Polštáře EXCLUSIVE

Polštáře EXCLUSIVE

Polštáře Exclusive jsou určeny pro ty nejnáročnější zákazníky, alergiky.

Povrchová látka těchto polštářů je ze 100% bavlny nebo 50% bavlny a 50%polyesteru.

Naše polštáře jsou vypodloženy prošitým vláknem s netkanou textilii a prošitou povrchovou látkou nejčastěji použita velmi jemná bavlna příjemná na dotek. Takto ušitý polštář je vlastně kapsa, která slouží pro vložení dalšího polštáře plněného silanizovaným kuličkovým dutým vláknem. Toto kuličkové duté vlákno je nestravitelné pro
roztoče a odpuzuje prach, zároveň po načechrání má polštář vysokou odolnost proti sléhání. Náš polštář je vhodný jak ke kvalitnímu odpočinku tak ke kratší relaxaci.

Povrchová úprava polštáře má vysokou odolnost proti otěru. Na jedné straně je polštář uzavřen zipovým uzávěrem, kterým je možné regulovat kuličkovou náplň a tak ještě zvýšit komfort odpočinku.

Celková váha polštáře je 1300 g. Polštáře vyrábíme ve standardním rozměru 70x90cm, ale i jiných rozměrech dle přání zákazníka. Povrchová látka je bílá i v uni barvách.

Tento polštář doporučujeme hotelům.

Polštáře se dají prát a to až do teploty 60°C.

Složení polštáře:

  • povrch - 50%bavlna 50% polyester, 100%bavlna
  • náplň - kuličkové vlákno
  • rozměr - 70x90cm
  • praní - 60°C