facebookgoogletwitterpinterest

Подробнее на сайте: https://oncomputer.ruhttps://computertab.ru https://ddauto.ruhttps://clearcomputer.ruhttps://avtoforward.ru
https://proavtoremont.ru https://dircomputer.ruhttps://autotodrive.ruhttps://runcomputer.ru https://catchcomputer.ruhttps://init-pc.ru https://repairurauto.ruhttps://robustauto.ruhttps://controlcomputer.ru https://freshcomputer.ru

Polštáře LUX

Polštáře LUX

Polštáře Lux jsou určeny pro ty nejnáročnější zákazníky, alergiky či děti.

Povrchová látka těchto polštářů je ze 100% bavlny nebo 50% bavlny a 50% polyesteru. Naše polštáře jsou vypodloženy prošitým vláknem s netkanou textilii a jsou naplněny silanizovaným kuličkovým dutým vláknem. Toto kuličkové duté vlákno je nestravitelné pro roztoče a odpuzuje prach, zároveň po načechrání má polštář vysokou odolnost proti sléhání.

Náš polštář je vhodný jak ke kvalitnímu odpočinku tak ke kratší relaxaci.

Povrchová úprava polštáře má vysokou odolnost proti otěru. Na jedné straně je polštář uzavřen zipovým uzávěrem, kterým je možné regulovat kuličkovou náplň a tak ještě zvýšit komfort odpočinku.

Celková váha polštáře je 1300 g. Polštáře vyrábíme ve standardním rozměru 70x90cm, ale i jiných rozměrech dle přání zákazníka. Povrchová látka je bílá, může být i v uni barvách. Polštáře se dají prát a to až do teploty 60°C.

Složení polštáře:

  • povrch - 50% bavlna, 50% polyester
  • náplň - kuličkové vlákno
  • rozměr - 70 x 90 cm
  • praní - 60°C