facebookgoogletwitterpinterest

Подробнее на сайте: https://allnightnews.ruhttps://foremostnews.ruGo to top of pagehttps://stacknews.ruhttps://unonews.ruhttps://principalnews.ruGo to top of pagehttps://newsdeliver.ru
https://bundlenews.ru
https://newsentire.ruhttps://newsplain.ruGo to top of pagehttps://dashnews.ruhttps://newsfire.ru https://mirrornews.ru
https://newsdone.ruhttps://hundrednews.ruhttps://newscatch.ru

Přikrývka LETNÍ DEKA

Přikrývka LETNÍ DEKA

Přikrývky zvané "Letní deky" mají mnoho využití. Mohou posloužit jako lehká přikrývka v letních měsících, nebo dekorační přehozy.

Jsou oblíbenou přikrývkou k televizi či k venkovnímu večernímu posezení v letních měsících. Pro své vlastnosti doporučujeme využít pro alergiky.

Povrchová úprava přikrývky je ze 100% bavlny, nebo z 50% bavlny a 50% polesteru. Přikrývka je naplněna dutým silanizovaným rounem, která odpuzuje prach a je nestravitelné pro roztoče. Přikrývka má elegantní prošití.

Vyrábíme v různých variantách, liší se použitými látkami i jednostranným či oboustranným materiálem. Můžeme kombinovat potištěnou bavlnu s jednobarevnou, krep s bavlnou či krep s mikroplyšem. Vždy na přání zákazníka, a dle aktuální nabídky.

Přikrývky vyrábíme ve standardním rozměru 135 x 200 cm, ale také na vyžádání zákazníka v prodloužených délkách i šířkách.

Možnost praní až do 40°C.

Složení přikrývky:

  • povrch - 50% bavlna + 50% polyester, nebo 100% bavlna
  • náplň - duté rouno
  • rozměr - 135 x 200 cm