O nás

B35329BD-5775-469F-8755-3261E74E05E8 DSC_1401

Jiřina Martiňáková a Maruška Pražáková - dvě dámy, které se do historie Slezské Harmonie zapsaly natrvalo. Paní Jiřinka spolu s dalšími třemi společníky založila společnost symbolicky v den, který je z historického hlediska významný nejen pro všechny švadlenky - 8. 3. 1993. Maruška Pražáková pak prostřednictvím své sousedky Jiřinky v prosinci roku 2014 odkoupila celý obchodní podíl firmy. Převzala šicí dílnu, investovala do její modernizace, navázala na spolupráci s velkoobchodními zákazníky a rozvinula mnoho dalších zajímavých obchodních příležitostí. 

V našich ručně šitých přikrývkách, povlacích, polštářích i lůžkovinách tak již dlouhá léta odpočívají děti v mateřských školách, žáci i studenti v domovech mládeže a na vysokoškolských kolejích, zákazníci hotelů a penzionů, pacienti v nemocnicích, prarodiče v domovech pro seniory, ale například i vojáci Armády České republiky.

Velký zájem o kvalitní ruční výrobu našich produktů nás časem přesvědčil k rozšíření sortimentu. Proto dnes šikovné ruce našich švadlen šijí nejen lůžkoviny, ale veškerou výbavu pro miminka, potřeb do kočárku, postýlky, dětského pokoje i ložnice.

DSC_1431 DSC_1245

Jaké jsou hlavní benefity naší šicí dílny?

dlouholeta zkusenost_SHDlouholetá zkušenost, široké povědomí o oboru, kvalifikace zaměstnanců
Nabízené zboží je ručně vyrobeno v šicí dílně Slezské Harmonie. Šijeme potřeby na zakázku pro velkoobchodního zákazníka i výbavičku pro miminko podle představy maminky

Šijeme výrobky z hypoalergenních materiálů splňujících certifikát kvality OEKO-TEX 100 Standard 1. třídy zaručující bezpečnost pro děti již od narození

Výrobu ve vlastní šicí dílně koordinujeme podle požadavků zákazníka, proto vždy dodržíme smluvené dodací podmínky

 

Jak šel čas ve Slezské Harmonii:

  • 1993 - založení společnosti pod obchodní značkou Harmonie®
  • 1997 - rozšíření výroby a obchodních aktivit, otevření prodejny v Opavě
  • 2000 - získání certifikace ISO - systém řízení a kontroly jakosti podle normy ČSN EN ISO 9001:2001
  • 2014 - změna majitele společnosti
  • 2018 - výstavba nových výrobních i administrativních prostor

 

“Za úspěchy mé firmy stojí mimo jiného i ochota a pracovitost mých kolegyň. Děkuji holky!” Marie Pražáková

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz